Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

 

poštovné

 

 V Sobotu otvorené

 

Tip na darček pre nerozhodných. Neviete, aký darček bude ten pravý? Využite SV MOTO darčekové poukážky. Potešia každého, pretože možnosť vlastnej voľby je neoceniteľná. Nemusíte zdĺhavo vyberať, premýšľať o vhodnosti vybranej veci, obdarovaný si vyberie sám. Zo širokého sortimentu si každý u nás nájde to pravé.

  1. Úvod
  2. SERVIS MOTOCYKLOV »
  3. ÚPRAVY MOTOCYKLOV

Náš team sa už 11 rokov aktívne zúčastňuje pretekov cestných motocyklov v seriáloch, ako sú Majstrovstvá Slovenska, Šampionát Alpe Adria, Majstrovstiev Európy a Majstrostiev Českej republiky. Získali sme nespočetné množstvo ocenení. Spomedzi najvýznamnejšie môžeme spomenúť - Víťazstvo v Majstovstvách Slovenska, Majster Českej republiky, 4. miesto v Šampionáte Alpe Adria , 5. miesto v závode Majstrovstiev Európy. Za týchto 11 rokov sme nadobudli obrovské skúsenosti z úpravami motocyklov, ktoré sa teraz snažíme zúžitkovať pri poskytovaní našich služieb..

Ponúkame , našim zákazníkom zvyšovanie výkonu, nastavenie a úpravy podvozku, montáž výfukového systému, montáž riadiacej jednotky a ladenie na motorovej brzde.

Individuálne ponúkame aj kompletnú prípravu motocykla na závody + poradenstvo. 

Ponúkame len špičkové komponenty od svetovych značiek , ktoré sami  používame a testujeme v závodoch .

yoshimura         did          bikesplast        pp tuning    ohlins                             akrapovic                             rp tuningmarchesini                                       brenbo                             lucas  

sg fix

 


Doprava

doprava

Kontaktujte nás
Logo
Stupavská 2961, Malacky
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk