Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

 

poštovné

 

 

 

od 01.10.2022

budeme mať predajňu v sobotu  zatvorenú

Zmenená ováracia doba bude ako každoročne iba počas zimného obdobia.

 

Tip na darček pre nerozhodných. Neviete, aký darček bude ten pravý? Využite SV MOTO darčekové poukážky. Potešia každého, pretože možnosť vlastnej voľby je neoceniteľná. Nemusíte zdĺhavo vyberať, premýšľať o vhodnosti vybranej veci, obdarovaný si vyberie sám. Zo širokého sortimentu si každý u nás nájde to pravé.

  1. Úvod
  2. SERVIS MOTOCYKLOV »
  3. ÚPRAVY MOTOCYKLOV

Náš team sa už 11 rokov aktívne zúčastňuje pretekov cestných motocyklov v seriáloch, ako sú Majstrovstvá Slovenska, Šampionát Alpe Adria, Majstrovstiev Európy a Majstrostiev Českej republiky. Získali sme nespočetné množstvo ocenení. Spomedzi najvýznamnejšie môžeme spomenúť - Víťazstvo v Majstovstvách Slovenska, Majster Českej republiky, 4. miesto v Šampionáte Alpe Adria , 5. miesto v závode Majstrovstiev Európy. Za týchto 11 rokov sme nadobudli obrovské skúsenosti z úpravami motocyklov, ktoré sa teraz snažíme zúžitkovať pri poskytovaní našich služieb..

Ponúkame , našim zákazníkom zvyšovanie výkonu, nastavenie a úpravy podvozku, montáž výfukového systému, montáž riadiacej jednotky a ladenie na motorovej brzde.

Individuálne ponúkame aj kompletnú prípravu motocykla na závody + poradenstvo. 

Ponúkame len špičkové komponenty od svetovych značiek , ktoré sami  používame a testujeme v závodoch .

yoshimura         did          bikesplast        pp tuning    ohlins                             akrapovic                             rp tuningmarchesini                                       brenbo                             lucas  

sg fix

 


Doprava

doprava

Kontaktujte nás
Logo
Stupavská 2961, Malacky
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk