Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

AGV ban

TOVAR V AKCII

naša cena 120,00 €
skladom
naša cena 99,00 €
skladom
naša cena 469,00 €
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 60,00 €
skladom
naša cena 213,00 €
skladom
naša cena 269,00 €
skladom

SERVIS / BATÉRIE

Akumulátory  EXIDE   pre motocykle.

 

EXIDE BIKE 12V Maintenance Free

exideŠpecifické vlastnosti

EXIDE Bike je kompletná rada bezúdržbových, suchonabitých, motocyklových štartovacích akumulátorov, vytvorená prostredníctvom významných konštruktérov tak, aby spĺňala špecifické požiadavky užívateľov motocyklov. Batérie sú vyrobené tak, aby zaručovali bezpečný a istý štart za každých atmosferických podmienok. Exide Bike MF sú vyrobené z recyklovateľných materiálov. Akumulátory tejto triedy sú dodávané do prvovýroby motocyklov značky BMW.

Hermetický akumulátor

exideVďaka fixnému uzavretia článkov a elektrolytu obsiahnutého v geli, je úplne tesný počas celej doby prevádzky a nevyžaduje dolievanie vody do elektrolytu.

 

 

 EXIDE BIKE 6V/12V

Špecifické vlastnosti

exideEXIDE Bike je kompletná rada suchonabitých, motocyklových štartovacíchakumulátorov pre 6V a 12V aplikácie. Spĺňala špecifické požiadavky užívateľov motocyklov. Batérie sú vyrobené tak, aby zaručovali bezpečný a istý štart za každých atmosferických podmienok. Exide Bike sú vyrobené v aj v prevedení s antisulfačnou úpravou, zabraňujúcou sulfatácii dosiek počas doby skladovania, čo zabezpečuje zachovanie jej vysokých prevádzkových parametrov.

Objednávajte e-mailom-napíšte typ motocykla a  pošleme Vám cenu.
 

Usporiadať podľa 
Výrobca  

bežná cena 70,00 €

naša cena 55,00 €

skladom
novinka


bežná cena 70,00 €

naša cena 60,00 €

skladom
akcia
top produktnaša cena 65,00 €

skladom