Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

AGV ban

TOVAR V AKCII

naša cena 130,00 €
skladom
naša cena 235,00 €
skladom
naša cena 386,00 €
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 60,00 €
skladom
naša cena 159,95 €
skladom
naša cena 80,00 €
skladom

SERVIS MOTOCYKLOV » ÚPRAVY MOTOCYKLOV

Náš team sa už 11 rokov aktívne zúčastňuje pretekov cestných motocyklov v seriáloch, ako sú Majstrovstvá Slovenska, Šampionát Alpe Adria, Majstrovstiev Európy a Majstrostiev Českej republiky. Získali sme nespočetné množstvo ocenení. Spomedzi najvýznamnejšie môžeme spomenúť - Víťazstvo v Majstovstvách Slovenska, Majster Českej republiky, 4. miesto v Šampionáte Alpe Adria , 5. miesto v závode Majstrovstiev Európy. Za týchto 11 rokov sme nadobudli obrovské skúsenosti z úpravami motocyklov, ktoré sa teraz snažíme zúžitkovať pri poskytovaní našich služieb..

Ponúkame , našim zákazníkom zvyšovanie výkonu, nastavenie a úpravy podvozku, montáž výfukového systému, montáž riadiacej jednotky a ladenie na motorovej brzde.

Individuálne ponúkame aj kompletnú prípravu motocykla na závody + poradenstvo. 

Ponúkame len špičkové komponenty od svetovych značiek , ktoré sami  používame a testujeme v závodoch .

yoshimura         did          bikesplast        pp tuning    ohlins                             akrapovic                             rp tuning marchesini                                       brenbo                             lucas  

sg fix